سرمقاله
دیروز برجام، امروز حفظ برجام، فردا؟

دیروز برجام، امروز حفظ برجام، فردا؟

غلامرضا فدایی / نماینده سابق مجلس
یادداشت
توسعه به جای تاسف

توسعه به جای تاسف

عباس مهری‌اردستانی / پژوهشگر
خودت را شارژ کن

خودت را شارژ کن

محمدحسن سرائی / نویسنده
درایت در همگرایی ملی

درایت در همگرایی ملی

عباس مهری‌اردستانی / پژوهشگر
خلاء برنامه‌های اقتصادی در کردستان

خلاء برنامه‌های اقتصادی در کردستان

شورش عزیزی / روزنامه‌نگار
کد خبر: ۱۲۷۴
تاریخ انتشار: ۱۵:۴۶ - ۰۸ مرداد ۱۳۹۸ - 30 July 2019
آرامی گفت: به نظر من، دولت و مجلس تا امروز نتوانستند به درستی به وضعیت معیشتی مردم که در صدر اولویت جامعه قرار گرفته، پاسخ دهند.


آیت ماندگار- منصور آرامی، نماینده سابق بندرعباس در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با «میهن امروز» گفت: باید بپذیریم که اکنون مهمترین موضوع کشور، بهبود اوضاع اقتصاد و معیشت مردم است. در حال حاضر هم دولت و هم مجلس باید پاسخگوی وضعیت کنونی کشور مخصوصاً در حوزه اقتصاد باشند.

وی افزود: به نظر من، دولت و مجلس تا امروز نتوانستند به درستی به وضعیت معیشتی مردم که در صدر اولویت جامعه قرار گرفته، پاسخ دهند. یعنی در این بُعد، هم در بخش نظارتی و هم در بخش اجرایی، شاهد عملکردی که رضایت مردم را حاصل کند، نبودیم.

آرامی تصریح کرد: مردم خواهان رفع مشکلات اساسی کشور هستند و می‌خواهند مدیرانی در راس کار قرار بگیرند که برای عبور کشور از این شرایط بحرانی، برنامه داشته باشند. خدا را شکر در کشوری زندگی می‌کنیم که صاحب دموکراسی هستیم و با رای مستقیم مردم و در کمال آرامش و امنیت، انتخابات‌ها برگزار و فرد یا افراد انتخاب می‌شوند. از این‌رو تا دوم اسفند امسال و انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی راهی نمانده و ان‌شاالله با مشارکت حداکثری مردم افرادی انتخاب شوند تا بتوانند تا حد قابل ملاحظه‌ای فضای اقتصادی کشور را تغییر دهند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: به نظرم ۸۰ درصد نمایندگان فعلی در مجلس یازدهم جایی نخواهند داشت و شاهد تحولات زیادی در ترکیب مجلس آینده خواهیم بود.

منبع: میهن امروز
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر: