سرمقاله
همه، جانمان بسوخت! همه جان و سر شدیم!

همه، جانمان بسوخت! همه جان و سر شدیم!

حجت‌الاسلام محسن ذاکری / پژوهش‌گر
یادداشت
به‌سوی سرنوشت

به‌سوی سرنوشت

مهدی توکلی‌تبریزی / داستان‌نویس
اطلاعاتی درباره ویرایش متن

اطلاعاتی درباره ویرایش متن

شبنم خدایاری / ویرایش‌گر
دغدغه‌های میرزاده عشقی برای ایران

دغدغه‌های میرزاده عشقی برای ایران

عباس مهری‌اردستانی / پژوهشگر
فاصله کهکشانی عارف با بدنه اجتماعی

فاصله کهکشانی عارف با بدنه اجتماعی

مسعود پیوسته / روزنامه‌نگار
گزارش
محکومیت ترور

محکومیت ترور

جهانگیر مصلی
جنگ فرهنگ‌ها!

جنگ فرهنگ‌ها!

گروه سیاسی
کد خبر: ۱۳۳۷
تاریخ انتشار: ۱۷:۵۲ - ۰۷ شهريور ۱۳۹۸ - 29 August 2019
امامی گفت: مطمئناً دولت شیوه و سیاست‌های بازار تایر را تغییر خواهد داد و طی برگزاری جلسات منظم ستاد تحریم در وزارت صمت با پشتیبانی مقامات مسئول و تصمیم‌گیر نظارت بر ثبت سفارش‌ها را بیش از پیش مدیریت خواهیم کرد.

آیت ماندگار- روز گذشته، هتل اسپیناس پذیرای همایش گروه گسترش تجارت تایر (واردکننده تایرهای سواری، اتوبوسی و کامیونی، راه‌سازی و معدنی وست لیک و گودیر) بود. در این مراسم نمایندگی‌های فروش تایرهای وست لیک و گودیر در سراسر ایران، پیشکسوتان حوزه تایر و رییس گروه زیرساخت تجاری اداره کل خدمات بازرگانی وزارت صمت حضور داشتند.

در ابتدای جلسه، مهندس فریبرز امیری مدیرعامل گروه گسترش تجارت تایر با اشاره به سابقه، عملکرد و خط مشی این گروه تجاری گفت: علیرغم وضعیت نامناسب اقتصادی که به تبع تحریم‌ها بر کشور تحمیل شده است، شرکت با تلاش و دقت فراوان موضوع فنی این تایرها را رصد کرده تا رضایت حداکثری برای مشتریان بوجود آید.

وی افزود: کیفیت، صداقت و مشتری‌مداری رسالت و خط و مشی اصلی گروه گسترش تجارت تایر است زیرا معتقدیم اگر به این شعار به‌طور واقعی توجه شود، ارتباط فروش با مشتریان حفظ و پایدار خواهد ماند.

امیری تصریح کرد: شرکت در این سال‌ها ارتباط خوبی را برندهای فعال در حوزه تایر داشته و در همین راستا هزینه‌های زیادی صورت گرفته تا بتوانیم به اطلاعات دقیق و شفافی دست پیدا کنیم.

وی در ادامه مطالبی را در خصوص گرفتن سهم بیشتر از بازار و مقابله با مشکلات و چالش‌های پیشرو ارائه داد.

پس از صحبت‌های مهندس امیری نوبت به پژمان سندیانی مدیر فنی و مهندسی شرکت رسید. وی به ارائه مباحث فنی پرداخت و در ادامه توضیحاتی را در خصوص «کارت‌های گارانتی» که برای کلیه محصولات صادر می‌شود و «باشگاه مشتریان» عنوان کرد.

سندیانی اظهار داشت: شرکت در تمام دوران فعالیت خود مسائل فنی و استانداردها را پیگیری کرده و این دقت نظر و اطلاع‌رسانی به نمایندگان فروش به‌صورت دائمی ادامه خواهد داشت.

سیدمحمدعلی امامی، رییس گروه زیرساخت تجاری اداره کل خدمات بازرگانی وزارت صمت آخرین سخنران این برنامه بود. وی گفت: در ماه‌های اخیر هزینه‌های زیادی به دولت متحمل شده تا بازار شرایط عادی و آرامی را سپری کند.

امامی تصریح کرد: دولت باید تنها از نماینده‌ها و بازرگانان رسمی حمایت کند زیرا این تنها راه ثبات و آرامش در بازار خواهد بود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: مطمئناً دولت شیوه و سیاست‌های بازار تایر را تغییر خواهد داد و طی برگزاری جلسات منظم ستاد تحریم در وزارت صمت با پشتیبانی مقامات مسئول و تصمیم‌گیر نظارت بر ثبت سفارش‌ها را بیش از پیش مدیریت خواهیم کرد.

در پایان این همایش از نمایندگان فروش گروه گسترش تجارت تایر تقدیر به عمل آمد.

منبع: اقتصاد24

نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
شعرخوانی
و طنينی كه پر از زندگی است

و طنينی كه پر از زندگی است

الهام عندليب‌مقدم
کارتون
بدون شرح!

بدون شرح!

جوزف بندزیچا
پربازدیدترین ها