سرمقاله
همه، جانمان بسوخت! همه جان و سر شدیم!

همه، جانمان بسوخت! همه جان و سر شدیم!

حجت‌الاسلام محسن ذاکری / پژوهش‌گر
یادداشت
به‌سوی سرنوشت

به‌سوی سرنوشت

مهدی توکلی‌تبریزی / داستان‌نویس
اطلاعاتی درباره ویرایش متن

اطلاعاتی درباره ویرایش متن

شبنم خدایاری / ویرایش‌گر
دغدغه‌های میرزاده عشقی برای ایران

دغدغه‌های میرزاده عشقی برای ایران

عباس مهری‌اردستانی / پژوهشگر
فاصله کهکشانی عارف با بدنه اجتماعی

فاصله کهکشانی عارف با بدنه اجتماعی

مسعود پیوسته / روزنامه‌نگار
گزارش
محکومیت ترور

محکومیت ترور

جهانگیر مصلی
جنگ فرهنگ‌ها!

جنگ فرهنگ‌ها!

گروه سیاسی
کد خبر: ۱۷۱۰
تاریخ انتشار: ۱۸:۴۰ - ۱۸ دی ۱۳۹۸ - 08 January 2020
نشریه ایتالیایی مدعی شد آندره آ استراماچونی با تغییر مدیریت باشگاه استقلال دوباره به تهران برمی‌گردد.

آیت ماندگار- نشریه توتومرکاتووب در جدیدترین گزارش خود پیرامون جدایی آندره‌آ استراماچونی نوشت: رابطه آندره‌آ استراماچونی و هواداران تیم استقلال تهران فراتر از فوتبال است. استراماچونی در قلب مردم ایران پیشروی کرده است و برعکس.

با وجود جدایی هرگز احساس آن‌ها نسبت به هم از بین نرفته است. از تحریم بازار در تابستان گرفته تا بسیاری از موقعیت‌های کوچک که منجر به وداع مربی شد؛ از عدم حضور مترجم در اولین مسابقه تا پرداخت منظم دستمزدها. در مدت زمان کوتاه حضور این سرمربی روی نیمکت استقلال آن‌ها پس از شش سال به صدر جدول رده بندی لیگ برتر رسیدند.

در ادامه این گزارش آمده است: پس از خداحافظی استراماچونی، رئیس باشگاه (امیرحسین فتحی) از سمتش استعفا کرد، اما در هیات مدیره باقی ماند؛ بنابراین چنین ماجرایی مانند بازپس‌گیری اشک بود. اما امکان مذاکره وجود نداشت، این یک مشکل اقتصادی نبود.

این مسئله احساسی است. استقلال به هر حال صفحه جدیدی را ورق زده است، امروز سرمربی جدیدی را معرفی کرد که البته استراماچونی او را نزدیک خود احساس می‌کند و از او حمایت می‌کند. این سرمربی فرهاد مجیدی است که در ماه دسامبر پس از پیدا کردن توافق با این باشگاه مجبور به ترک آنجا شد، زیرا هواداران با صدای بلند خواستار بازگشت سرمربی ایتالیایی شده بودند. داستانی که فراتر از فوتبال است.

سایت ایتالیایی همچنین مدعی شد که مدیریت باشگاه استقلال دستخوش تغییر می‌شود و این راه بازگشت استراماچونی به ایران را هموار خواهد کرد: گفته نمی‌شود که در تابستان استراماچونی و استقلال نمی‌توانند دوباره یکدیگر را ملاقات کنند.

مدیریت این باشگاه طی ماه‌های آینده تغییر خواهد کرد. هرگز نگو هرگز. استراماچونی در این باره به توتومرکاتووب می‌گوید: من مطمئن هستم که یک روز برمی‌گردم. استراماچونی جایی را ترک کرده است که هنوز نامش را در صفحه رسمی اینستاگرامش نگه داشته و هواداران آن تیم هم برای بازگشتش تنها در یک پست نزدیک به ۳ میلیون کامنت ثبت کرده‌اند.

منبع: خبر ورزشی
اخبار مرتبط
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
شعرخوانی
دیروز اگر سوخت

دیروز اگر سوخت

سلمان هراتی
کارتون
بدون شرح!

بدون شرح!

جوزف بندزیچا
پربازدیدترین ها