سرمقاله
همه، جانمان بسوخت! همه جان و سر شدیم!

همه، جانمان بسوخت! همه جان و سر شدیم!

حجت‌الاسلام محسن ذاکری / پژوهش‌گر
یادداشت
به‌سوی سرنوشت

به‌سوی سرنوشت

مهدی توکلی‌تبریزی / داستان‌نویس
اطلاعاتی درباره ویرایش متن

اطلاعاتی درباره ویرایش متن

شبنم خدایاری / ویرایش‌گر
دغدغه‌های میرزاده عشقی برای ایران

دغدغه‌های میرزاده عشقی برای ایران

عباس مهری‌اردستانی / پژوهشگر
فاصله کهکشانی عارف با بدنه اجتماعی

فاصله کهکشانی عارف با بدنه اجتماعی

مسعود پیوسته / روزنامه‌نگار
گزارش
محکومیت ترور

محکومیت ترور

جهانگیر مصلی
جنگ فرهنگ‌ها!

جنگ فرهنگ‌ها!

گروه سیاسی
کد خبر: ۱۷۱۸
تاریخ انتشار: ۱۶:۳۳ - ۲۳ دی ۱۳۹۸ - 13 January 2020
رمضانی در کنار فرهاد روی نیمکت
سومین سرپرست استقلال در لیگ نوزدهم کسی نیست جز داماد اسطوره فقید این باشگاه که قرار است در کنار سرمربی جدید روی نیمکت بنشیند.
آیت ماندگار- بعد از کنار رفتن جواد زرینچه از سمت سرپرستی که ترکش های قهر استراماچونی دامن گیر این چهره مشهور سال های گذشته باشگاه شد، ستار همدانی با حکم سرپرست موقت باشگاه برای یکی دو هفته این سمت را برعهده گرفت اما این همکاری هم دوام چندانی نداشت تا با انتخاب فرهاد مجیدی به عنوان سرمربی و جانشین استراماچونی، همدانی هم عطای کار در سمت سرپرستی استقلال را به لقایش بسپارد.

با گذشت نزدیک به ده روز از کنار رفتن دومین سرپرست، گزینه های زیادی برای نشستن در این صندلی مطرح شد که در نهایت باشگاه با هماهنگی سرمربی جدید روی سه گزینه به جمع بندی نهایی رسید که شانس اول به داماد مرحوم ناصرحجازی داده شد تا او این سمت دشوار و تعیین کننده را در کنار فرهاد مجیدی برعهده بگیرد.

سعید رمضانی بازیکن سابق تیم های فولاد و سپاهان به عنوان یکی از بازیکنان خوش اخلاق و موثر در فوتبال ایران شناخته می شود . او که هم دوره بسیاری از ستاره های صاحب نام سپاهان از جمله محرم نویدکیا بود و عنوان قهرمانی لیگ را با تیم محبوب نصف جهان تجربه کرده است حالا به عنوان نماینده اسطوره فقید استقلال قرار است سهمی روی نیمکت رهبری آبی ها در ادامه لیگ نوزدهم داشته باشد.

با این انتخاب و انتصاب سرپرست موقت باشگاه از ستار همدانی همچنان در چارت مدیریتی باشگاه بهره خواهد برد تا جایی که شنیده می شود سرپرست سابق استقلال این بار قرار است به عنوان معاون کمیته اقتصادی باشگاه مشغول به کار شود تا شرح وظایف متفاوتی داشته باشد. ستار که رابطه نزدیکی با اسماعیل خلیل زاده دارد از این پس در بحث درآمدزایی و جذب اسپانسرهای مالی فعالیت های اقتصادی را به جای ورزشی در دستور کار خواهد داشت.

منبع: ورزش سه
اخبار مرتبط
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
شعرخوانی
دیروز اگر سوخت

دیروز اگر سوخت

سلمان هراتی
کارتون
بدون شرح!

بدون شرح!

جوزف بندزیچا
پربازدیدترین ها