سرمقاله
همه، جانمان بسوخت! همه جان و سر شدیم!

همه، جانمان بسوخت! همه جان و سر شدیم!

حجت‌الاسلام محسن ذاکری / پژوهش‌گر
یادداشت
به‌سوی سرنوشت

به‌سوی سرنوشت

مهدی توکلی‌تبریزی / داستان‌نویس
اطلاعاتی درباره ویرایش متن

اطلاعاتی درباره ویرایش متن

شبنم خدایاری / ویرایش‌گر
دغدغه‌های میرزاده عشقی برای ایران

دغدغه‌های میرزاده عشقی برای ایران

عباس مهری‌اردستانی / پژوهشگر
فاصله کهکشانی عارف با بدنه اجتماعی

فاصله کهکشانی عارف با بدنه اجتماعی

مسعود پیوسته / روزنامه‌نگار
گزارش
محکومیت ترور

محکومیت ترور

جهانگیر مصلی
جنگ فرهنگ‌ها!

جنگ فرهنگ‌ها!

گروه سیاسی
کد خبر: ۱۷۷۹
تاریخ انتشار: ۲۱:۴۲ - ۰۵ بهمن ۱۳۹۸ - 25 January 2020
مهدی شیخ در گفت‌وگو با «آیت ماندگار» مطرح کرد؛
مهدی شیخ گفت: ایران کشوری امن برای همه افراد است و این موضوع را می‌توان از توریست‌هایی که به کشور ما سفر کردند، جویا شد.

آیت ماندگار- مهدی شیخ، عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با «آیت ماندگار» در خصوص تصمیم اخیر AFC و محروم کردن دو باشگاه استقلال تهران و شهر خودرو مشهد از حق میزبانی در مرحله پلی‌آف، گفت: به‌نظر می‌رسد کشور نه فقط در حوزه اقتصاد، بلکه در تمام بخش‌ها با کارشکنی‌های متعددی روبروست.

وی افزود: سال‌هاست که نمایندگان عربستان حاضر به بازی در ایران نیستند و از این‌رو تیم‌های فوتبالی ایران مجبورند برای میزبانی از تیم‌های عربستانی در کشوری ثالث حضور پیدا کنند که این موضوع به نفع تیم‌های عربستانی شده است. حال چند روز پیش، AFC پا را فراتر گذاشت و کلاً تیم‌های باشگاهی ما را از میزبانی محروم کرد که به‌نظر من، این تصمیم کاملاً سیاسی و با فشار عوامل بانفوذ در AFC رقم خورد.

این نماینده تهران در ادامه اظهار داشت: به‌هرحال پس از رایزنی‌های مختلف، AFC پذیرفت که تیم‌های ایرانی به مانند سابق از حق میزبانی خود استفاده کنند، اما استقلال تهران و شهر خودرو مشهد از میزبانی در مرحله پلی‌آف محروم شدند و جا دارد از مدیریت این دو باشگاه تشکر کنم که حاضر شدند به‌خاطر هواداران‌شان از خودگذشتگی کنند و امشب هم دیدیم که چطور هر دو نماینده ایران موفق به شکست رقبای خود شدند.

شیخ خاطرنشان کرد: پیروزی استقلال و شهر خودرو جواب دندان‌شکنی به مدیران AFC بود و امیدوارم موفقیت این دو نماینده ما در بازی بعدی هم ادامه پیدا کند.

وی در پایان گفت: ایران کشوری امن برای همه افراد است و این موضوع را می‌توان از توریست‌هایی که به کشور ما سفر کردند، جویا شد.
اخبار مرتبط
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
شعرخوانی
و طنينی كه پر از زندگی است

و طنينی كه پر از زندگی است

الهام عندليب‌مقدم
کارتون
بدون شرح!

بدون شرح!

جوزف بندزیچا
پربازدیدترین ها