سرمقاله
هدف اصلی آمریکا مقابل ایران

هدف اصلی آمریکا مقابل ایران

نوذر شفیعی / کارشناس مسائل بین‌المللی
یادداشت
سلطان‌کشی یا سلطان‌سازی؟!

سلطان‌کشی یا سلطان‌سازی؟!

امیرحسین امیرفیض / روزنامه‌نگار
شورا پادزهر استبداد

شورا پادزهر استبداد

علی شاملو / روزنامه‌نگار
چرایی نخبه‌زدایی

چرایی نخبه‌زدایی

محمد آقازاده / روزنامه‌نگار
گزارش
ایران اینترنشنال؛ آگاهی یا تحریف؟

ایران اینترنشنال؛ آگاهی یا تحریف؟

مسعود پیوسته / روزنامه‌نگار
این زبان مظلوم فارسی

این زبان مظلوم فارسی

امیرحسین دولتشاهی
ملودی‌ساز یگانه اما مهجور

ملودی‌ساز یگانه اما مهجور

فرید دهدزی / پژوهش‌گر
کد خبر: ۱۸۵۳
تاریخ انتشار: ۱۱:۳۹ - ۲۴ بهمن ۱۳۹۸ - 13 February 2020
رییس جبهه متحد مستقلین گفت: در برابر کسانی که با عملکرد غلط و نظارتی ضعیف مجلسی پژمرده و غیرناظر را برای کشور رقم زدند و باعث شدند اعتماد عمومی خدشه‌دار شود، خواهیم ایستاد.
آیت ماندگار- علیرضا متانی رییس جبهه متحد مستقلین عصر امروز (چهارشنبه ۲۳ بهمن) در نشست خبری ضمن تسلیت چهلمین روز شهادت سردار بزرگ اسلام و انقلاب حاج قاسم سلیمانی، اظهار داشت: باید راه و روش و کردار این گنجینه دفاع مقدس که به عنوان یک مکتب مدیریتی در کشور تعریف شده، مورد توجه قرار بگیرد.

وی افزود: جبهه متحد مستقلین ایران از سال‌های قبل در چهارچوب مبارزه با فساد اجتماعی و اقتصادی، رانت جویی و تبعیض شکل گرفته و پایه و اساسی که برای این جریان تعریف کردیم که ایران، اسلام و ولایت سه پایه اصلی هستند و اگر هر رکنی دچار خدشه شود به کل نظام خدشه وارد می کند.

متانی خاطرنشان کرد: جمهوریت و اسلامیت دو بال قوی کشور هستند و هرکسی در جهت تضعیف آنان حرکت کند به دنبال ضربه و تضعیف کل ایران است.

وی با بیان اینکه ما معتقد به چرخش نخبگان برای برپایی یک مجلس انقلابی و فسادستیز هستیم، گفت: ما در چهارچوب فرهنگ دینی و اسلامی و ایرانی نگاه ویژه ای به زنان داشته ایم و زنان ما خانواده دار و خانواده ساز هستند.

رییس جبهه متحد مستقلین با بیان اینکه اعضای اصلی این جبهه همه ریشه مبارزه گری و ایثارگری دارند، گفت: ما برای مردم جنگیدیم و امروز برای ایران و انقلاب در برابر کسانی که با عملکرد غلط و نظارتی ضعیف مجلسی پژمرده و غیرناظر را برای کشور رقم و باعث شدند در عرصه های مختلف، پدیده شوم فساد اقتصادی اعتماد عمومی را خدشه دار کند، خواهیم ایستاد.

متانی تصریح کرد: با روانه کردن نامزدهای انقلابی و متخصص به مجلس انقلابی، افراد غیرکارآمد را از نهادهای تصمیم‌گیر و تصمیم‌ساز پایین خواهیم کشید.

وی در پایان گفت: قوانین باید شفاف و درست و قابل استفاده برای مردم باشد.

به گزارش فارس، علی عبادی دبیرکل حزب مستقل کار نیز در این نشست گفت: اهدافی که ما در جبهه متحد مستقلین در نظر گرفتیم منوط به انتخابات تنها نیست بلکه فعالیت‌های مستمر این جبهه ادامه می دیابد تا روحیه حزب گریز مردم اصلاح و اعتمادها بر گردد.

وی گفت: یکی از ضربات مهلک به گروه‌ها به خاطر همین شفاف نبودن آمد و رفت های بحث های مالی بوده است.

منبع: فارس
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
کارتون
بدون شرح!

بدون شرح!

ولیکوویچ میودراگ
آخرین اخبار
پربازدیدترین ها
پربحث ترین ها