یادداشت
سخن از دردِ امروز مردم جهان

سخن از دردِ امروز مردم جهان

هنگامه ناهید / نویسنده و منتقد
وحشتِ باکلاس!

وحشتِ باکلاس!

علی ششتمدی / روزنامه‌نگار
ظرائف مکتب وزیری

ظرائف مکتب وزیری

فرید دهدزی / پژوهش‌گر و نویسنده
ویروسی به‌مثابه آینه!

ویروسی به‌مثابه آینه!

علی ششتمدی / روزنامه‌نگار
گزارش
جنبش ادامه دارد

جنبش ادامه دارد

فواد شمس / روزنامه‌نگار
ویروسِ پنهان کاری

ویروسِ پنهان کاری

امیرحسین امیرفیض / روزنامه‌نگار
کد خبر: ۱۹۶۰
تاریخ انتشار: ۱۶:۴۸ - ۲۴ اسفند ۱۳۹۸ - 14 March 2020
بهروز بنیادی:
عضو ستاد مبارزه با کرونا می‌گوید: اگر زیرساخت‌ها و بروزرسانی نیروی انسانی، تجهیزات و افزایش تخت بیمارستان‌ها و ساخت آی سی یوها و تقویت شبکه اورژانس کشور که در گذشته اتفاق افتاده، نبود مطمئن باشید مرگ و میر ما بسیار بالاتر بود.

آیت ماندگار- بهروز بنیادی نماینده کاشمر و عضو ستاد مبارزه با کرونا به «آیت ماندگار» گفت: اکنون زمانی است که همه باید به خدمات ناشی از طرح تحول سلامت که توسط آقای دکتر قاضی‌زاده‌هاشمی وزیر سابق بهداشت و درمان در کشور صورت گرفت افتخار کنیم. اگر آن زیرساخت‌ها و بروزرسانی نیروی انسانی، تجهیزات و افزایش تخت بیمارستان‌ها و ساخت آی سی یوها و تقویت شبکه اورژانس کشور نبود مطمئن باشید مرگ و میر ما بسیار بالاتر بود. ارزش آن سرمایه‌گذاری توسط دولت امروز عیان‌تر شده است.

وی افزود: ضمن تقدیر از تلاش‌های شبانه‌روزی تیم سلامت کشور، طبق نظر بسیاری از متخصصین رشته‌های عفونی و اپیدمیولوژی، حداقل تا اوایل خردادماه ۹۹ شاهد فعالیت ویروس کرونا در کشور خواهیم بود. به همین علت باید ستاد ملی مدیریت و مبارزه با کرونا و دولت هرچه سریع‌تر زمینه استخدام اورژانسی حداقل ۱۰۰۰۰ پرستار تازه‌نفس و تبدیل وضعیت بسیاری از نیروهای تبصره‌ای و شرکتی را برنامه‌ریزی کند  تا انرژی تازه‌ای به سیستم درمان کشور تزریق شود و امکان تجدید قوای عزیزان زحمتکش و دلسوز حال حاضر فراهم شود.
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
شعرخوانی
کارتون
بدون شرح!

بدون شرح!

مارکو دی آنجلیس
پربازدیدترین ها