یادداشت
سخن از دردِ امروز مردم جهان

سخن از دردِ امروز مردم جهان

هنگامه ناهید / نویسنده و منتقد
وحشتِ باکلاس!

وحشتِ باکلاس!

علی ششتمدی / روزنامه‌نگار
ظرائف مکتب وزیری

ظرائف مکتب وزیری

فرید دهدزی / پژوهش‌گر و نویسنده
ویروسی به‌مثابه آینه!

ویروسی به‌مثابه آینه!

علی ششتمدی / روزنامه‌نگار
گزارش
جنبش ادامه دارد

جنبش ادامه دارد

فواد شمس / روزنامه‌نگار
ویروسِ پنهان کاری

ویروسِ پنهان کاری

امیرحسین امیرفیض / روزنامه‌نگار
کد خبر: ۱۹۹۹
تاریخ انتشار: ۱۶:۵۱ - ۰۲ فروردين ۱۳۹۹ - 21 March 2020
فریده اولادقباد گفت: انتظار می رود هم وطنان عزیز با انجام راهکارهای خودمراقبتی ((ماندن در خانه))و پرهیز از دید و بازدیدها و سفرها ،و ((با حمایت و پشتیبانی از مدافعان سلامت ))در قطع زنجیره ی انتقال و متوقف کردن این بیماری مشارکت موثر و جدی داشته باشند.
آیت ماندگار- بسم الله  الرحمن الرحیم 
یا مقلب القلوب و الابصار 
یا مدبر اللیل و النهار
یا محول الحول و الاحوال 
حول حالنا الی احسن الحال 
نوروز روایتگر فرهنگ و تمدن غنی سرزمین عزیزمان ایران است.
که از نیاکان به یادگارمانده و همه رابه نوشدن و نو اندیشیدن  و تفکر در قدرت لایزال الهی برای تجدید حیات دعوت میکند.
و امید آنکه خداوند مهربان به ما همت و توانمندی تغییر و بهتر شدن را عنایت نمایید.خوبی ها را باید ساخت و تنها ارزو کافی نیست .
همچنین نوروز ۱۳۹۹و تقارن ان با ماه های پر برکت رجب و شعبان که نوید بخش ایام شکوفایی معنویت است به فال نیک میگیریم،و به برکت بعثت پیامبر اکرم اسلام شاهد،استقرارسیره و سنت پیامبر (ص)در ایران و‌جهان باشیم.

**در سال ۱۳۹۸ انچه بر مردم نجیب و‌فهیم ایران گذشت همراه با فراز و‌نشیب ها و سختی ها  بود.
در ابتدای  سال خسارت های پدیده ی سیلاب ،تحریم های ظالمانه و یکجانبه و غیر بشر دوستانه دولت آمریکا ،فشارهای اقتصادی و اجتماعی ،شهادت مظلومانه ی سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی،آسمانی شدن جمعی از فرزندان و نخبگان  ایران زمین در حادثه غم انگیز هواپیمایی اکراین و در ماه های پایانی سال شیوع ویروس منحوس کرونا و نتایج مخرب آن در ابعاد مختلف انسانی و اقتصادی بر کشور و از دست از دادن تعداد زیادی از هم میهنان و شهادت مدافعان حریم سلامت کام مردم ایران را تلخ کرد ،اماهمچنان مردم شریف ایران با آگاهی ،سختی های گذشته را چراغ راه آینده کرده و در نهایت این وعده خداوند تبارک و تعالی است که می فرماید ((ان مع العسر یسرا)) باهرسختی آسانی است،و ان شاالله با همبستگی ملی از این پیچ های تاریخی حساس عبور خواهیم کرد.

**انتظار می رود هم وطنان عزیز با انجام راهکارهای خودمراقبتی ((ماندن در خانه))و پرهیز از دید و بازدیدها و سفرها ،و ((با حمایت و پشتیبانی از مدافعان سلامت ))در قطع زنجیره ی انتقال و متوقف کردن این بیماری مشارکت موثر و جدی داشته باشند.

**امیدوارم سال۱۳۹۹ که سال ((جهش تولید)) است در سایه ی همدلی و هم گرایی آحاد مردم و تلاش مضاعف مسئولین در حمایت از تولید ملی و اشتغال  و بهره مندی از ظرفیت های ((نخبگان و جوانان و کارآفرینان و...))شاهد توسعه و پیشرفت و آرامش و امنیت و قدرت وعزتمندی ایران اسلامی باشیم.

فریده اولادقباد، نماینده مردم شریف تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
شعرخوانی
کارتون
بدون شرح!

بدون شرح!

مارکو دی آنجلیس
پربازدیدترین ها