سرمقاله
منطق را جایگزین مناقشه کنیم

منطق را جایگزین مناقشه کنیم

سیدشهاب‌الدین چاوشی / پژوهش‌گر
یادداشت
از چادگان تا اردستان در پی کاوه آهنگر

از چادگان تا اردستان در پی کاوه آهنگر

عباس مهری‌اردستانی / پژوهش‌گر
آیا ماسک‌زدن همه چیز است؟

آیا ماسک‌زدن همه چیز است؟

اکبر زمانی / روزنامه‌نگار
زلزله و بحران آتش‌سوزی در کشور

زلزله و بحران آتش‌سوزی در کشور

فریبرز ناطقی‌الهی / استاد دانشگاه
سلطان‌کشی یا سلطان‌سازی؟!

سلطان‌کشی یا سلطان‌سازی؟!

امیرحسین امیرفیض / روزنامه‌نگار
گزارش
همدستی ترامپ و کرونا!

همدستی ترامپ و کرونا!

جهانگیر مصلی / خبرنگار
دروغ_ممنوع

دروغ_ممنوع

گروه اجتماعی
کد خبر: ۴۶۷۴
تاریخ انتشار: ۱۵:۵۱ - ۱۲ مرداد ۱۳۹۹ - 02 August 2020
حتما دیده اید بعضی خانم‌ها چقدر زیبا ابروهایشان را آرایش میکنند طوری که انگار یک نقاش ماهر ساعت‌ها روی آن کار کرده است، آموزش آرایش ابرو را در ادامه ملاحظه کنید.


آیت ماندگار- ابرو‌ها را میتوان قاب چشم‌ها دانست که تاثیر زیادی در زیبایی چشم‌ها دارند، در آرایش صورت نباید ابرو‌ها را دست کم گرفت، چون در نگاه اول این ابرو‌ها هستند که جلب توجه میکنند. شاید شما هم دیده باشید خانم‌هایی که ابروهایشان را بصورت حرفه‌ای آرایش میکنند طوری که انگار کار یک نقاش ماهر است، در این بخش از دنیای مد نمناک آموزش آرایش ابرو را ملاحظه میکنید که شما را به همان نقاش ماهر تبدیل میکند.

آرایش ابرو با ریمل ابرو

داشتن ابرو‌هایی خوش حالت و زیبا سن شما را کمتر از آنچه هست نشان میدهد پس هنگام آرایش کردن ابرو‌ها نهایت دقت ان را به کار بگیرید تا تعادل در قوس و کمان ابرو‌ها را حفظ کنید.

اولین کاری که باید انجام بدهید این است که با برس مخصوص ابروهایتان را شانه کنید تا مرتب شوند سپس با ریمل ابرو، ابرو‌ها را رنگ کنید تا پرتر به نظر برسند با ریمل ابرو میتوانید نقاط کم پشت ابرو را بپوشانید. با مداد ابرو زیر ابرو‌ها یک خط کمرنگ بکشید تا طبیعی به نظر بیاید، ولی به بالای ابرو‌ها کاری نداشته باشید.

شانه کردن ابرو‌ها

ابرو‌ها را رو به بالا شانه کنید تا یکدست شوند و رنگ ریمل ابرو و مداد ترکیب شود، قسمت‌هایی از ابرو که حس میکنید رنگ بیشتری نیاز دارد با ریمل ابرو اضافه کنید و دوباره با برس مخصوص شانه کنید.

سایه روشن

حالا وقت آن است که زیر ابرو‌ها را روشن‌تر کنید تا چشم‌ها مشخص‌تر شوند برای این کار میتوانید از کرم پودر یا سایه چشم روشن استفاده کنید البته به مقدار کم و به صورت محو.


نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
شعرخوانی
زیارتگاه عشق

زیارتگاه عشق

علی هاشمی‌چلابی
کارتون
بدون شرح!

بدون شرح!

معمر اولچای
آخرین اخبار
پربازدیدترین ها
پربحث ترین ها