سرمقاله
ایران ۱۴۰۰، کمی تا قسمتی ابری!

ایران ۱۴۰۰، کمی تا قسمتی ابری!

مهدی آیتی / نماینده مجلس ششم
یادداشت
اتحاد شوم دلواپسان و براندازان!

اتحاد شوم دلواپسان و براندازان!

علی شاملو / روزنامه‌نگار
به خودمان باختیم!

به خودمان باختیم!

محمد فتحی‌زاد / روزنامه‌نگار
«آیت ماندگار» رسانه‌ای همراه با زمان

«آیت ماندگار» رسانه‌ای همراه با زمان

مهدی آیتی / نماینده ادوار مجلس
گزارش
فايده باوری چيست؟

فايده باوری چيست؟

گروه فرهنگ و اندیشه
چرا رویای 92 بدل به کابوس 99 شد؟

چرا رویای 92 بدل به کابوس 99 شد؟

امیرحسین امیرفیض / روزنامه‌نگار
همدستی ترامپ و کرونا!

همدستی ترامپ و کرونا!

جهانگیر مصلی / خبرنگار
کد خبر: ۷۳۰۱
تاریخ انتشار: ۱۰:۱۰ - ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ - 15 August 2022
یکی از دغدغه های اصلی کاربران، خرید ورودی گوگل است تا از این طریق بتوانند بازدید سایت خودشان را افزایش دهند.
آیت ماندگار- یکی از دغدغه های اصلی کاربران، خرید ورودی گوگل است تا از این طریق بتوانند بازدید سایت خودشان را افزایش دهند. علاوه بر این، افزایش ورودی سایت با استفاده از موتور جستجوی گوگل و موتورهای جستجوی دیگر یکی از فاکتورهای مهم برای گوگل است.

به یاد داشته باشید با اینکه خرید ورودی گوگل گامی بسیار مهم و نتیجه بخش در افزایش ترافیک و بازدید سایت است ولی ابتدا باید بر روی سئو و بهینه سازی سایت خود کار کنید. مفید بودن محتوای وب سایت و پیاده سازی اصول سئو با روشی درست، موجب افزایش بازدید سایت می شود. سایت ساز بوم با تیم و پشتیبانی قوی و متخصصی که در این زمینه دارد، به افراد کمک می کند تا علاوه بر ساخت سایت بتوانند وب سایت خودشان را رشد دهند.‌

منظور از خرید ورودی گوگل چیست؟


امروزه بسیاری از افراد از طریق خرید ورودی گوگل، اقدام به افزایش بازدید سایت خود و کسب درآمد می کنند. بسیاری از سایت ها نیز در گوگل وجود دارند که با اینکه محتوا و سئوی خوبی ندارند، ولی باز هم در رتبه اول صفحه گوگل قرار دارند. این سایت ها با استفاده از خرید ورودی گوگل، رتبه خود را در موتور جستجوی گوگل بالا می برند و روز به روز رشد می نمایند.

شاید بسیاری از شما معنا و مفهوم خرید ورودی گوگل را ندانید. در این بخش از مقاله قصد داریم توضیح مختصری درباره این موضوع دهیم. به طور مثال یک کلمه کلیدی خاص مانند خرید سایت آماده را در نظر بگیرید، اگر عده ای این کلمه کلیدی را جستجو کنند و همه این افراد بر روی یک سایت مشخص کلیک نمایند، گوگل گمان می کند که سایت مذکور عملکرد بسیار خوبی داشته است. از طریق این روش، صاحبان بسیاری از وب سایت ها به رتبه های خوبی در صفحه اول نتایج گوگل دست پیدا می کنند و روزانه درآمد بسیاری کسب می نمایند.


هدف از خرید ورودی گوگل چیست؟

افزایش رتبه سایت، اولین هدف از خرید ورودی گوگل محسوب می شود. بنابراین اگر کاربران در نتایج جستجو بر روی سایت خاصی کلیک ‌کنند و زمان زیادی را صرف سایت نمایند، گوگل به عملکرد خوب سایت مذکور پی خواهد برد.

ولی با اینکه خرید ورودی گوگل کاری مفید و مثمر ثمر است ولی در برخی موارد نیز در جهت کلاهبرداری از کارفرما در پروژه سئو استفاده می شود. برخی از متخصصان سئوی سایت از طریق خرید ورودی فیک گوگل به کارفرمای خود وعده افزایش بازدید سایت می دهند و با این روش، آنها را فریب می دهند. مخصوصا زمانی که آمار ورودی ها با عنوان کاربر عادی در سایت نمایش داده می شود و کاملا امکان فریب کارفرما وجود دارد.

آیا خرید ورودی گوگل مفید است؟

زمانی خرید ورودی گوگل مفید و نتیجه بخش خواهد بود که دارای تیم پشتیبانی قوی سئو باشید زیرا اگر ورودی گوگل طبیعی باشد، مفید خواهد بود. از نظر گوگل زمانی ورودی طبیعی تلقی می شود که کاربر از طریق یک IP وارد سایت شود. این ورودی از دیدگاه گوگل، یک ورودی طبیعی و حقیقی است. همچنین برخی از افراد با تشکیل یک تیم، از کاربران میخواهند تا روزانه یک کلمه خاص را جستجو کنند تا سبب افزایش ورودی گوگل سایتشان شوند. غافل از اینکه گوگل زمان ورود کاربر فاصله زمانی آن را در نظرمی‌ گیرد. بنابراین اگر این روش توسط افراد به درستی انجام نشود، اعتبار خود را نزد گوگل از دست می دهند.

علاوه بر موارد فوق، برخی افراد با استفاده از IP های خارجی و یا انجام آن در زمان های مناسب اقدام به افزایش ورودی سایت خود می کنند ولی این روش ها علاوه بر اینکه هیچ نفعی برای افراد ندارند، باعث ایجاد جریمه گوگل نیز می شوند.

مزایای خرید ورودی گوگل

خرید ورودی گوگل، دربردارنده مزایای مختلفی است. از جمله این مزایا میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

   * سبب جستجوی کلمه کلیدی شما با آی پی های واقعی کاربران می شود.

   * امکان جستجوی کلمه کلیدی شما برای هر یک از افراد، فقط یک بار در طی ۲۴ ساعت وجود دارد.

   * با تنظیم زمان بازدید بین ۱۲۰ تا ۲۴۰ ثانیه، Bounce rate سایت کاهش می یابد.

   * بازدیدها از طریق پلتفرم های مختلف کامپیوتر و تلفن همراه صورت می گیرد.

روش خرید ورودی گوگل


اگر خرید ورودی گوگل با روش درست و اصولی صورت پذیرد، ترافیک خوبی را در سایت شما به وجود می آورد، برای خرید ورودی گوگل می توانید اینجا کلیک کنید. با استفاده از راهکارهای ذیل، میتوانید خرید ورودی گوگل خود را بهتر انجام دهید:

   * بهتر است که خرید ورودی گوگل را با نام برند خود یا نام برند خود همراه با یک کلمه کلیدی انجام دهید. ایجاد ورودی گوگل با نام برند خودتان، سبب می شود تا گوگل وب سایت شما را به عنوان یک سایت معتبر بشناسد. توجه داشته باشید که اگر عمر وب سایتتان کمتر از یک سال است، میتوانید خرید ورودی گوگل را با نام برند و کلمه کلیدی انجام دهید. ولی اگر وب سایتتان طول عمر بالاتر از یک سال دارد، بهتر است خرید ورودی گوگل خود را با نام برند خود و چند کلمه کلیدی انجام دهید. به کار بردن چند کلمه کلیدی، سبب کاهش هزینه هایتان می شود. همچنین به کار بردن چند کلمه کلید با ورودی کمتر، راهکار بسیار مفیدی می باشد. زیرا امکان پوشش تعداد کلمات کلیدی بیشتری برایتان فراهم می شود.

   * اگر در رتبه ۲ تا ۵ صفحه اول نتایج موتور جستجوی گوگل هستید، با خرید ورودی گوگل مطابق با کلمه کلیدی میتوانید رتبه اول را کسب کنید. البته بایستی اصول سئو را به درستی در وب سایت خود اجرا نمایید. همچنین تعداد ورودی های گوگل خود را غیر طبیعی جلوه ندهید.

   * در صورتیکه در رتبه های آخر صفحه اول یا در صفحات دوم و سوم نتایج قرار دارید، توصیه می کنیم خرید ورودی گوگل را با نام برند و به همراه کلمه کلیدی انجام دهید. اگر این کار را با روشی درست و اصولی انجام ندهید، نه تنها فایده ای برای شما نداشته؛ بلکه فقط پول خودتان را هدر می دهید.

سعی کنید با اجرای اصول درست سئو، کاربر را به سوی‌ سایت خود جذب کنید. اگرچه خرید ورودی گوگل موجب افزایش ترافیک سایت می شود ولی با اجرای روش های صحیح سئو، میتوانید سود بیشتری را عاید خود کنید.

نتیجه گیری

خرید ورودی گوگل اگر با روشی اصولی و به صورت طبیعی انجام شود، سبب افزایش رتبه وب سایت شما می شود. ولی همانطور که مانابوم (manaboom.ir) در این مقاله توضیح داد، قبل از اقدام به انجام این کار، بهتر است بر روی سئو و بهینه سازی سایت خود کار کنید (در این مسیر از گوگل لنز غافل نشید). به طور کلی اگر سئو سایت شما درست و اصولی باشد، خرید ورودی گوگل میتواند برای شما مفید واقع شود. در غیر اینصورت هیچ فایده ای برایتان نخواهد داشت.

علاوه بر تمامی موارد مذکور، سعی کنید تا خرید ورودی گوگل طبیعی باشد. غیر طبیعی بودن این امر، امتیاز منفی برای سایتتان به ارمغان می آورد که در دراز مدت، سبب آسیب دیدن اعتبار وب سایت می شود.

منبع
برچسب ها: اخبار روز
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
شعرخوانی
کارتون
بدون شرح!

بدون شرح!

معمر اولچای
آخرین اخبار
پربازدیدترین ها