سرمقاله
ایران ۱۴۰۰، کمی تا قسمتی ابری!

ایران ۱۴۰۰، کمی تا قسمتی ابری!

مهدی آیتی / نماینده مجلس ششم
یادداشت
اتحاد شوم دلواپسان و براندازان!

اتحاد شوم دلواپسان و براندازان!

علی شاملو / روزنامه‌نگار
به خودمان باختیم!

به خودمان باختیم!

محمد فتحی‌زاد / روزنامه‌نگار
«آیت ماندگار» رسانه‌ای همراه با زمان

«آیت ماندگار» رسانه‌ای همراه با زمان

مهدی آیتی / نماینده ادوار مجلس
گزارش
فايده باوری چيست؟

فايده باوری چيست؟

گروه فرهنگ و اندیشه
چرا رویای 92 بدل به کابوس 99 شد؟

چرا رویای 92 بدل به کابوس 99 شد؟

امیرحسین امیرفیض / روزنامه‌نگار
همدستی ترامپ و کرونا!

همدستی ترامپ و کرونا!

جهانگیر مصلی / خبرنگار
کد خبر: ۷۱۸۴
تاریخ انتشار: ۱۰:۵۳ - ۱۸ شهريور ۱۴۰۰ - 09 September 2021
امروزه فضای مجازی به حدی در زندگی بشر رخنه کرده است که شاهد عناصر مجازی بسیاری در این حوزه هستیم.
آیت ماندگار- امروزه فضای مجازی به حدی در زندگی بشر رخنه کرده است که شاهد عناصر مجازی بسیاری در این حوزه هستیم. شماره مجازی یکی از این عناصر مهم در این عرصه است که کاربردهای بسیار زیادی دارد. ممکن است تا کنون در مورد خرید شماره مجازی چیزهایی شنیده باشید. این شماره از امکانات بسیار ویژه‌ای است که می‌توان با استفاده از آن فعالیت‌های خود را در شبکه‌های اجتماعی و سرویس‌های مختلف بدون محدودیت انجام داد. شماره مجازی تأثیر قابل توجهی در کسب و کارها دارد و استفاده از فرصت‌های زیادی را برای درآمدزایی و رشد جایگاه کسب و کار برای شما ایجاد می‌کند. خرید شماره مجازی از طریق وب سایت‌های ارائه دهنده آن انجام می‌شود. نکته مهم در این خصوص این است که  بتوان سایت معتبری برای خرید این شماره پیدا کرد و می‌توان گفت سایت مکس نامبر انتخاب ایده آلی است.


شماره مجازی چیست؟

قبل از این که با نحوه خرید شماره مجازی از سایت مکس نامبر آشنا شوید، بهتر است بدانید شماره مجازی چیست؟ شماره مجازی در حقیقت شماره تلفنی است که وجود حقیقی ندارد ولی با این حال امکانات بسیاری که شماره تلفن‌های واقعی در اختیار اپراتور قرار می‌دهند را ارائه می‌دهد. به این مثال توجه کنید، اگر شما قصد استفاده از چند اکانت برای فعال کردن واتساپ یا تلگرام داشته باشید، باید از چند اپراتور استفاده کنید. در واقع برای هر اکانت باید یک سیم کارت تهیه کنید و این علاوه بر هزینه‌ای که در بر دارد، برای استفاده در گوشی‌های همراه که تنها دو اپراتور را پشتیبانی می‌کنند، امکان‌پذیر نیست. بنابراین شما می‌توانید با فعال کردن یک اکانت در وب سایت‌های ارائه دهنده شماره مجازی، آن را برای خود فعال کنید. می‌توان گفت شماره مجازی از امکاناتی است که با استفاده از آن می‌توان حتی بدون داشتن هیچ سیم کارتی از شماره تلفن همراه کشور دیگر بهره‌مند شوید.

مزایای خرید شماره مجازی

امکانات شماره تلفن‌های مجازی با توجه به نوع سرویسی که از آن استفاده می‌کنید، متغیر است. این امکانات متفاوت شامل قابلیت ارسال و دریافت پیامک، قابلیت برقراری تماس، دریافت تماس و غیره می‌شود. برای خرید شماره مجازی مزایای بسیاری تعریف شده است که در زیر بیان می‌کنیم.

مهمترین کاربرد استفاده از این شماره این است که می‌توانید به صورت هم زمان چند اکانت مختلف در شبکه‌های اجتماعی و سرویس‌های پیام رسانی داشته باشید، بدون این که به شماره تلفن مجزا نیاز باشدد.

اگر بخواهید با شماره‌ای هارج از کشور تماس برقرار کنید حتماً باید سیم کارت خارجی داشته باشید، در غیر این صورت اکر بخواهید از سیم کارت‌های داخلی استفاده کنید، باید هزینه‌های سرسام آوری صرف کنید و این اصلاً خوشایند نیست. بنابراین بهترین راه برقراری ارتباط با شرکت‌ها و افرادی که در خارج هستند، خرید شماره مجازی است.

جالب این جا است حتی اگر بخواهید با شرکت‌های خارجی تماس برقرار کنید، بدون این که هویت شما به عنوان یک ایرانی مشخص شود، می‌توانید از سرویس شماره مجازی استفاده کنید.

ایران تحت تحریم همه جانبه کشورهای خارجی قرار دارد. در این راستا بسیاری از وب سایت‌ها و شرکت‌های خارجی از ارائه خدمات به ایرانی‌ها خودداری می‌کنند. در صورتی که به این خدمات احتیاج دارید، می‌توانید به راحتی با خرید شماره مجازی و فعال کردن اکانت خود، تحریم‌ها را دور زده و از خدمات مورد نیاز وب سایت‌های خارجی بهره‌مند شوید.


حال وقت آن رسیده است که نحوه خرید شماره مجازی از سایت مکس نامبر را شرح دهیم. خرید این سرویس از مکس نامبر بسیار ساده است. در قدم اول باید رسانه یا برنامه‌‌ی مورد نظر خود را که برای استفاده از آن به شماره مجازی احتیاج دارید را از سایت مکس نامبر انتخاب کنید. سپس باید بر حسب نیاز و سلیقه خود مشخص کنید که شماره شما با چه کد و از کدام کشور باشد. در نهایت با پرداخت مبلغ تعیین شده به صورت آنلاین می‌توانید خیلی راحت شماره مجازی خود را دریافت کنید. دلایل قابل قبول و موجهی وجود دارد که ثابت می‌کند مکس نامبر بهترین انتخاب برای ساخت شماره مجازی است. شما می‌توانید در این سایت برای بیش از بیست رسانه و برنامه با کد بیش از سی کشور شماره مجازی تهیه کنید. تمام شماره‌های مجازی در مکس وان کاملاً اختصاصی است و فقط مختص شما خواهد بود. از آن‌جا که این شماره‌ها اختصاصی هستند و همچنین چون از سایت معتبری ارایه می‌شود، امنیت بالایی دارند. این مسئله هنگام تهیه شماره مجازی رایگان مورد توجه قرار می‌گیرد.

تفاوت شماره مجازی رایگان و اختصاصی

بعضی از سرویس‌های خاصی هستند که شماره مجازی را به صورت رایگان و یا با  قیمت بسیار ارزان ارائه می‌دهند؛ این سرویس‌ها هیچ امنیتی ندارند و به دلیل عدم ضمانت ممکن است گوشی شما را با مشکل مواجه کنند. علاوه بر آن این شماره‌ها یک حالت عمومی دارند، یعنی ممکن است افراد دیگری بتوانند وارد شماره‌ای که شما در حال استفاده از آن هستید، شوند و حریم خصوصی شما را تصرف کنند.  بنابراین بهترین راه ساخت شماره مجازی استفاده از وب سایت‌های معتبر ارائه دهنده این نوع خدمات مانند سایت مکس نامبر می‌باشد.

چگونه در سایت مکس نامبر به خرید شماره مجازی بپردازیم؟


سایت مکس نامبر اولین سرویس خرید شماره‌های مجازی کاملاً اختصاصی و تضمینی در ایران است و شما می‌توانید در سه مرحله آسان شماره مجازی خود را خرید کرده و با اطمینان از آن استفاده کنید. شما می‌توانید با ساخت شماره‌های مجازی، کسب و کار خود را گسترش داده و به درآمدزایی برسانید. به عنوان مثال وقتی در ارتباط با مشتریان خود در کانادا از یک شما مربوط به کانادا استفاده کنید، مشتریان بهتر و بیشتربه شما اعتماد می‌کنند.

منبع: هایپرفالو (مرجع خرید فالوور اینستاگرام)
برچسب ها: آیت ماندگار
نظرشما
نام:
ایمیل:
* نظر:
شعرخوانی
کارتون
بدون شرح!

بدون شرح!

معمر اولچای
آخرین اخبار
پربازدیدترین ها